dogru-dusunme-teknikleri

Doğru Düşünme Teknikleri İle Enerjik Olun

Doğru Düşünme Teknikleri İle Kendinizi Baştan Yaratın

dogru-dusunme-teknikleri

Her insanın, evrene gönderdiği bir enerjisi vardır. Beden şeklini, hareketlerin hızını ve konuşma biçimini, bu enerji belirler. Hatta yanlış vücut enerjisi, birçok olumsuzluğu kendine çeker. Bu sebeple hayatı daha aktif ve enerjik geçirmek, çevrenizdeki insanlara doğru enerji yansıtmak için, ilk olarak kendi enerjinizi negatiften pozitife dönüştürmek gerekir. Hayatınızda yapacağınız bazı farklılıklar, kendinizi daha mutlu hissetmenizi, çevrenizdeki insanları ise kendinize çekmenizi sağlayacaktı.

Doğru Düşünme Tekniklerini Uygulayın

Not alın; karşılaştığınız olayları, insanlar ve yöreleri kayda alın. Bu ayrıntı size sohbet edecek yeni arkadaşlar ve yeni ortamlar kazandıracaktır.

Korkularınızı kendinize itiraf edin; her insanın yaşamaktan korktuğu, bazı gelişmeler vardır. Bu gelişmeleri bir yere kaydetmek, korkular ile daha kolay baş etme ve korkulardan ders çıkartma olanağı yaratır. Bu sayede, aynı hatayı tekrarlama olanağını ortadan kaldırmış olursunuz.

Dik durmak önemlidir; hayatı zorluklar ile geçen insanlar, her geçen gün biraz daha güçlenir. Ufak olumsuzluklarda, karamsarlığa kapılmak ve korkmak, daha büyük sıkıntıların gecikmeden kapınızı çalmasına neden olacaktır.

Beklentilerinizi takip edin; her insanın hayattan bazı beklentileri vardır. Bazı insanlar daha güzel imkânlarda yaşamak, bazı insanlar ise daha fazla sevilmek ister. Kendi beklentilerinizi belirleyip, bu doğrultuda adımlar atmak ise iç huzurunuzu kuvvetlendirecektir. Özellikle olumsuz düşüncelerin oluştuğu günlerde, gelecek ile ilgili hayal kurmaktan kaçınmak gerekir.

İnanmak bedenin pozitif enerji ile dolmasını sağlar; hayatınızın sizi mutlu edecek şekle gelmesi, evrene doğru enerji göndermeniz ile mümkün olur. Yanlış fikirlere kapılmak, hayallerden şüphe duymak ise enerjinizi anında negatife döndürecektir. Hayalini kurduğunuz gelecek için, doğru hayaller kurun ve sonra dua edip anı unutun.

Yeni alışkanlıklar edinin; tek bir şeye odaklanmak, bazı dönemlerde umutsuzluğa düşmeye neden olur. Oysa beyninizi farklı yönlere kaydırmak olumsuz düşüncelerden sizi uzaklaştıracaktır. Her zaman yaptığınızdan, daha farklı alışkanlıklar edinin.

Sorgulamaktan Çekinmeyin

Sizin sevginizi hak eden insanları sorgulayın; kalbinizi kıran ama tepki vermediğiniz, güçlü gibi göründüğünüz insanları sorgulayın. Bu insanlar sizin sevginizi hak etmiyor ise onları hayatınızdan çıkartmak, daha doğru bir seçim olacaktır. Sabretmek alışkanlık haline dönüşmeden, önlem almak gerekir.

Düşünceleriniz sizi hayallerinize kavuşturabilir; olumsuz düşünceler, isteklerinizi üzerindeki en büyük engeldir. Çekim yasası diye adlandırılan doğru enerji, gerçekten inandığınız isteklerinizi size getirecektir. Bunun için ilk olarak kendinize inanmak, ardından içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirmek gerekir. Hatta hayalleriniz gerçekleşmiş gibi davranmak, enerjinizi doğru yönlendirme olanağı sunacak, sizi kolayca hayallerinize ulaştıracaktır.

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir