drapeli-gelinlik-2016

2016’nın Drapeli Gelinlik Modelleri

2016’nın Drapeli Gelinlik Modelleri

drapeli-gelinlik-2016

Merhaba sevgili kadın kısmı okuyucuları bu yazımızda sizlere “Drapeli Gelinlik Modelleri” konusundan bahsedeceğiz. 2016’nın en trend gelinlik modası olan drapeli gelinlik modelleri gerçekten oldukça hoş ve güzel. Yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte on binlerce çift düğün hazırlığı içerisine girmiş durumdayken gelin adayları da hangi gelinliği giysem sorusunu kendisine sormakta. Düğün tarihi yaklaştıkça artan strese biraz olsun “dur” demek için sizlere yardımcı olmak istiyoruz. 2016’nın en çok sevilen gelinlikleri arasında yerini alan drapeli gelinlik modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Her bayanın gönlüne taht kuran, rahatlığı ve şıklığı ile tercih sebebi olan drapeli gelinlik modelleri arasında en çok öne çıkanlar tartışmasız kelebek kollu drapeli gelinlik modelleri oluyor. 2016 drapeli gelinlik modelleri arasında kabarık gelinlik modelleri ve üstü drapeli gelinlikler kendini gösteriyor.

Drape Nedir?

Özellikle bu en önemli gününüzü rahat geçirebilmek amaçlı drapeli gelinlik modelleri önerilmekte. Peki Drape nedir? Drape kat kat dikilmiş olan kumaşın adıdır. Bayanlar elbise seçimi yaparken özellikle drapeli olanlara yönelirken, gelinlik seçimlerini de daha şık olmak adına drapeli yapıyorlar. Tüm gelinliklerin daha şık görünmesini sağlayan drape aynı zamanda sizlere farklı bir tasarım olarak geri dönüşte yapıyor. Güzel ve alımlı görünmenizi sağlayacak olan 2016 drapeli gelinlik modelleri, gelinlik satan yerlerde gayet uygun fiyatlara sizlere öneriliyor. 2016 drapeli gelinlik modelleri ortalama 1000TL ile 5000TL arasında değişebiliyor.

 

2016’nın Drapeli Gelinlik Modelleri

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir