2016-renkli-kiyafetler-slider

2016 Yazının Trendi ‘Renkli Kıyafetler’

2016 Yazının Trendi ‘Renkli Kıyafetler’

2016-renkli-kiyafetler-slider

Bu sene herhangi bir mağazaya uğradıysanız, fark ettiğiniz bir şeyler olmuştur. 2016 yılının yaz ayları oldukça renkli geçecek. 2016 Yazının Yeni Trendi Renkli Kıyafetler diyebiliriz. Moda dünyası, ünlü modacıların defilelerle belirledikleri renk, desen ve kumaşlara göre şekillenmektedir. Her sene, modacılar belirledikleri kıyafetleri aylar öncesinden görücüye sunarlar. Bu sene de aylar öncesinden belirlenmiş olan yaz trendleri ilgilileriyle buluşmaya başladı. Kavuniçi, turkuaz, turuncu, pembe, sarı gibi çok canlı renkler her beden ve her desen kıyafet için oldukça uygun. Bulunduğunuz yaş grubu fark etmeksizin, siz de bu rengârenk kıyafetlerden kendinize en uygun olanı bulup alabilirsiniz. Şık görünmenin hepimizi iyi hissettirdiği şu zamanlarda, renkli ve neşeli kıyafetler size pozitif enerji olarak geri dönecektir. Bedensel yapımıza en yakın tercihleri yapıp, en şık görüntüyü elde etmek bizim elimizde.

Rahatlık Ön Planda

Hemen her markadan bu tür bir kıyafet bulabilirsiniz. Geçen yıl olduğu gibi bu senede, rahatlık ön planda. Bol pantolonlar, ince ve salaş tişörtler herkesin beğenebileceği türden. Sıcak yaz ayları düşünüldüğünde, bu tür rahat ve serin tutan kıyafetler her kadının rüyasıdır. Moda endüstrisini elinde tutanlar da bu yıl kadınların rüyalarını gerçekleştirmiş gibi görünüyor. Tatile gidecekler için de bu kıyafetlerin sahil için olan modelleri pek çok yerde mevcut durumda. Bikini veya mayo üzerine giyilecek pareo, ya da elbiselerde de renk seçenekleri oldukça fazla. Herkesin sevdiği renge göre bir kıyafet bulması oldukça mümkün. Siz de en sevdiğiniz renkte ve desende bir parça kıyafet alın. Bu sizin için yeterli olacaktır. Çünkü bu kıyafetleri her şeyle kombin yapabilirsiniz. Ayrıca 2016 Stiletto Ayakkabı modellerine göz atarak kendinize uygun ayakkabı seçimini de yapmanız sizi daha mutlu edecektir.

Diğer moda yazılarımız için tıklayın.

 

2016 Yazının Trendi ‘Renkli Kıyafetler’

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir