2016-stiletto-modelleri-1

2016 Stiletto Modelleri

2016 Stiletto Modelleri

2016-stiletto-modelleri-1

 

Kadınlar için ayakkabının önemini bilmeyen kalmamıştır. Stiletto ayakkabılar  ise bir kadın için adeta bir yıldız, bir stardır. Ayakkabı satın alma konusunda kendilerini oldukça zorlayabilen biz kadınlar stiletto denince daha da havalara uçarız. 2016 Stiletto modelleri, en renkli ve en şık tavırlarıyla karşımıza çıkmakta bu yıl. Bayanların ayaklarını en şık şekliyle süsleyen stiletto ayakkabılar her dönem bayanların ayaklarını en güzel şekilde saran ayakkabı modellerinden olmuştur. Yıllardan beri değişerek ve yenilenerek de son dönemlerde en güzel halini almış olan stilettolar, 2016 senesinde de bir çok kadının hayallerini süslemeye devam edecek.

Mavi ve Pembe Tonları Ön Planda

Hem günlük yaşantımızda hemde özel bir davet ya da gecede kullanılabilinen Stiletto ayakkabılar, kadınların vücut hatlarını daha çekici ve düzgün göstermekte uzmandırlar. Bir kadın eğer 10 ya da 12 santim topuklu bir ayakkabı ile geziyorsa bu demektir ki vücudu için bu ağrılara katlanabiliyor. Peki bu sene hangi modeller ve hangi renkler daha moda?

Bildiğiniz üzere bu sene pembe ve mavi tonları çok önde. Bu nedenle de tasarımcılar özellikle pudra tonlarından, ekru, bej, pudra pembe ve tozpembe gibi renkleri su yüzüne çıkarıyor. Fakat tüm bunların yanı sıra neon renklerden neon sarılar, neon turuncular yanı sıra da canlı yeşiller de çok moda olduğundan tüm bu renklerdeki stiletto modellerini ayakkabı mağazalarında görmeniz mümkün.

Karışık Stilettolar

Bununla beraber karışık renkler ve her moda parçasında olduğu gibi karışık desenlerde stilettolarda çok trend. Örneğin bu sene şıkır şıkır renklerde çizgili stilettolar ve yine karışık renklerde etnik desenli stilettolar görürseniz, hiç şaşırmayın. Bununla birlikte için de bulunduğumuz yaz aylarında yeni çıkan keten stilettolar da bir harika. Bu yaz giymek üzere farklı renklerdeki keten stilettolardan ya da öne çıkan fuşya rengi stilettolardan da faydalanabilirsiniz. Bu sene ayakkabı konusunda öne çıkan bir diğer ayakkabı trendi de parlak ve metalik renklerdeki ayakkabılar. Bu nedenle de parlak altın rengi yanı sıra gümüş rengi stilettolar ve renklerin metalik halleriyle karşımıza çıkan stilettolar da çok trend.

 

Diğer moda yazılarımız için tıklayın.

2016 Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir