2016-kadin-gunes-gozlukleri

2016 Kadın Güneş Gözlük Modelleri

2016 Kadın Güneş Gözlük Modelleri

2016-kadin-gunes-gozlukleri

            2016 Kadın güneş gözlük modelleri, bu yaz en güzel modelleriyle karşımıza çıkmakta. Oldukça farklı ve modern çizimlerle su yüzüne çıkan 2016 gözlük modelleri ultra modern tarzlarıyla bu sene yüzlerimizi süsleyecek gibi görünüyor.

Örneğin bu sene gözlük trendinde başı çeken en ilginç modeller, aviatör gözlük modelleri. Kocaman hem gözlüklerimizi ve hem de neredeyse yüzümüzün yarısını kaplayan bu gözlü çerçeveleri, neredeyse uzaylıları hatırlayacak olan tasarımlarda karşımıza çıkmakta. Yanı sıra bu sene aksesuar trendi gözlük çerçevelerine de yapışmış gibi görünüyor. Örneğin gözlüklerin çerçevelerinden sallanan kocaman küpeleri andıran boncuklar, çerçevelerin köşelerinde işlenmiş olan inci detayları, köşelere kondurulmuş taşlar, kelebekler, aksesuarlar çok dikkat çekici niteliklerde çıkıyor kaşımıza.

Bu arada bu sene “cat – eyes” çekik model çerçeveli kedi gözlükleri de oldukça moda oldu. Elbette ki geçen senelerde de çekik gözlük modası vardı. Fakat bu yıl alın ortalarından neredeyse kulaklara uzanan bu ultra çekik gözlük modelleri, farklılıklardan hoşlananların rahatlıkla kullanabileceği niteliklerde. Farklı gözlük trendlerinden bahsetmeye devam edecek olursak bu senenin retro yaparak gözlük modasına geri dönüş yapan bir gözlük modeli çeşidi de köprülü gözlük modelleridir. Köprülü gözlük modelleri hatırlayacağınız üzere bundan uzun seneler önce tekrar hayatımıza girmişti. İşte 2016 senesinin gözlük trendleri arasında yine köprülü gözlük modası da var. Fakat bu gözlükleri çok büyük yüzlülere önermiyoruz zira yüzlerine dar gelmiş efekt yaratabilir.

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir