unlulerin-sac-modelleri-2016

Ünlülerin 2016 Saç Modelleri

Ünlülerin 2016 Saç Modelleri

unlulerin-sac-modelleri-2016

 

Merhaba sevgili kadın kısmı okuyucuları, bu yazımızda sizlere “Ünlülerin 2016 Saç Modelleri” ile ilgili bilgiler vereceğiz. Hepimizin bildiği gibi kadının en tamamlayıcı parçası saçlarıdır. Bir kadın için saç güzelliği bir çok şeyin önüne geçebilir. Giyim ve makyajı tamamlayan 2016 saç modelleri ünlüler tarafından da yeni akımlar ile süsleniyor.

Hepimiz saçlarımızı değiştirmek isterken bir öncü arar yada ünlü bir isimden örnek alırız. Medya tarafından göz önünde tutulan ünlüler her zaman insanlara ilham veren kişiler olmuştur. Sadece saç değil giyim ve moda konusunda da ünlüler bir çok insanın ufkunu genişletmiştir. Ünlülerin saç stilleri ve giyim tarzları çoğu kadının hayalini süslemiştir. Ünlüler özellikle yeni bir klip, albüm, film tanıtımı gibi girişimlerde kendilerine yeni imajlar üreterek bir çok kadını kuaföre sevk etmiştir. Özellikle dikkat etmeniz kısım ünlülere yakışmış olan saç stili size gitmeyebilir. O yüzden saçınızı seçerken çok dikkat etmelisiniz.

Rihanna Tarzı Saç Modeli

rihanna-sac-modeli-2016

 

Müzik sektörünün öne gelen simalarından Rihanna gerek özel hayatı gerekse giyim ve saçları ile bir çok kadının öncüsü olan isimler arasında yer alıyor. Bir çok kadın kuaföre gidip “Rihanna Saç Modeli” istiyorum diyebiliyor. Rihanna’nın saç modeli kendisine özel renkler ve kesimlerin birlikte harmanlanması ile hazırlanmıştır. Genelikle uzun ve kısa, kıvırcık saç stilini tercih ederken, afro yaptığı zaman sarı-siyah, siyah – mavi ve kızıl renk tonlarını tercih etmektedir.

Charlize Theron Tarzı Saç Modeli

Charlize-Theron-sac-modeli-2016

 

Charlize Theron saç modelini çok sık değiştiren bir isim olmasa da sürekli olarak saçlarını canlı ve yeni gibi gösteren çözümler üreten bir isim. Charlize Theron’un saç modeli de bir çok kadının kendi üzerinde denediği modellerdendir. Güzel ve alımlı oyuncu saçlarını genellikle yumuşak kesimli bir şekilde kestirip hafif dalgalı kullanmayı tercih etmektedir. Fakat bu saç modelini kullanmasına rağmen kendisine en çok yakışan saç modelleri ise uzun, kısa, düz veya dalgalı olan bob tarzıdır. Başarılı oyuncu yüz şeklini akıllıca kullanarak arkada veya üst kısımda toplanmış saç modelini sıklıkla tercih etmektedir. Saçları üzerinde kullandığı renkler genel olarak bronz tonları ve ten rengine yakın renklerdir.

Jennifer Lopez Tarzı Saç Modeli

jennifer-lopez-sac-modeli-2016

 

Bir zamanların çılgın kızı Jennifer Lopez tarzını ve saç modelini sürekli olarak güncel tutan sayılı isimlerdendir. Değiştirdiği saç modeli adeta trend belirlemektedir. Altın sarısı, kahve ve karamel renk seçeneklerini kullanan ünlü sanatçı bir çok kişinin ilham kaynağı olmuştur. 2016 yılında da Jennifer Lopez saç modeli konuşulmakta ve uygulanmaktadır. Saç stili seçimlerinde renk ve model olarak bir çok insana hitap edebilen seçimler yapması insanların onu daha çok takip etmesini sağlamaktadır. Kendine yakışan en doğru saç modelini seçen Jennifer Lopez daha çok uzun dalgalı ile katlı saç modellerini tercih etmektedir. Ancak bazı zamanlarda onu bob kesim saçlarla da görebiliriz. Özel gecelerde ve kırmızı halı bulunan yerlerde ise topuz modeli vazgeçilmezidir.

Katie Holmes Tarzı Saç Modeli

katie-holmes-2016-sac-modeli

 

Tatlılığı ve şirinliği ile ön planda olan Katie Holmes, bir çok kadının kakül sevmesini sağlamıştır. 2016 saç modelleri arasında en çok tutulan saç modellerinden bir tanesi de Katie Holmes tarzı saç modeli olmuştur. Katie Holmes’in saç modeli kakül ile birlikte kolay görünen ve fark yaratan bir tarz oluşturmuştur. Katie Holmes tercihini daha çok uzun saç modellerinden kullansa da bazen kısa yada çene uzunluğu seviyesinde dalgalı ve bob saç kesimini tercih etmektedir. Katie Holmes uzun saç modeli kullandığı zaman ise daha çok dalgalı ve katlı seçimler yapmaktadır. Sevdiği saç rengi ise tenine uygun olan kahve ve karamel tonlarıdır. Ancak farklı gölge renkleri seçerek saçlarına hava katmasını da iyi bilen ünlülerdendir.

Doğal saç bakım uygulamaları ile saçlarınızı daha gür tutacağınız yazımızı okumanızı öneririz.

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir