basak-burcu-genel-ozellikleri

Başak Burcu Genel Özellikleri

Başak Burcu Genel Özellikleri

basak-burcu-genel-ozellikleri

 

Başak burcu 23 Ağustos – 23 Eylül aralığında doğan kişilere verilen burçtur. Dostluğu ve cana yakınlığı ile bilinirler. Bu yazımızda sizlere “Başak Burcu Genel Özellikleri” ile ilgili bilgiler vereceğiz. Başak burcu insanının genel özelliklerine hemen göz atalım.

Başak Burcu Olumlu Özellikleri

Analiz yapabilen bir karakteri vardır fakat dikkati asla elden bırakmaz. İyi bir dost ve cana yakın bir arkadaştır. Temiz ve titiz bir yapıya sahiptir. İyi giyinmeyi sever. Espri yapmaktan hoşlanır.

Başak Burcu Olumsuz Yönleri

Hasta olduğu zaman çok mızmız olur. İşgüzardır. Çok aceleyi sever işleri hemen olsun ister. Çok fazla titizdir. Her şeyi hemen beğenmez. Çok meraklıdır.

Başak Burcu Genel Özellikleri

  • Yönetici gezegeni nedir? – Merkür
  • Elementi hangisidir? – Toprak
  • Uğurlu sayısı kaçtır? – 6
  • Hangi gün? – Çarşamba
  • Hangi hayvan – Evcil olan tüm hayvanlar
  • Kıymetli taşı hangisidir? – Koyu safir ve zebercet
  • Hangi maden? Civa

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

basak-burcu-kadini

Başak burcu kadını sorumluluklarına bağlı, idealist ve hırslı bir yapıya sahiptir. Nazik ve hassas kişiliği çok çabuk kırılmasına sebep olur. Çok aşırı titizdir en ufak ayrıntıları gözünden kaçırmaz. Evine ve çocuklarına çok düşkündür. Başak burcu kadını evine vakit ayırmayı çok sever.

Başak burcu kadını sempatik oluşu ve neşeli kişiliği ile arkadaşları tarafından sevilir. Sayıca fazla arkadaşı vardır. Mizah konusunda oldukça başarılıdır. Başak burcu kadını iş hayatında da başarılı ve çalışkandır. Sorumluluk konusunda çok hassastır. Bir işe başladığında o işi bitirmeden rahat etmez. Pratik olması sayesinde bir çok işi hızlıca bitirebilme özelliğine sahiptir. Çok çabuk küser ve kırıldığı kişi ile barışması zaman alır. Kin tutmaz ama kolay kolay da barışmaz.

Başak burcu kadınları karşılaştığı sorunları mantığa dayalı hızlı bir biçimde çözmek ister. Adalet ve merhamet konusunda da düzgün kararlar vermeye özen gösterir. İkili ilişkilerinde anlayışlı ve sadık bir partner olur. Aile ve aşk konusunda mükemmeli arar. Eğer beraber olduğu erkek ona değerli olduğunu hissettirir ve şefkat gösterirse ömür boyu mutlu olabilir. Çocuklarına kendini adar ve onları en iyi şekilde büyütmek için elinden geleni yapar.

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

basak-burcu-erkegi

Başak burcu erkekleri aynı başak burcu kadınları gibi titiz ve mantıklı yapıları ile ön plana olurlar. İnatçı kişilikleri zor bir karakter olduklarını gösterir. Hoş ve sevgi dolu bir ruhu vardır. Hep bakımlı olmaya ve hoş görünmeye özen gösterir. Para konusunda ise savurgan değildir.

Başak burcu erkekleri çevresinde yaşanan olumsuzluklara karşı sözünü esirgemeden konuşabilir. Eleştirmekten hoşlanır. Çok açık sözlüdür. Düşünceli bir yapısı olmasına rağmen onu olumsuz etkileyen bir olayla karşılaşırsa söylenmesi gereken şeyleri hemen söyler. Bu yüzden kırıcı olduğu zamanlar olur. Temizlik konusunda çok fazla hassas olur. Bazen bu durum aşırıya kaçacak kadar yükselebilir.

Çok neşeli ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Yaşadığı sorunları hızlı şekilde çözmeye odaklanır. Başarı bir başak burcu erkeği için en önemli şeylerden biridir. Düzen ve disiplin olmayan yerde bulunmamaya özen gösterir. Düzgün bir hayat onu mutlu eder.

Başak burcu erkeği karşı cinste en çok kibarlık ve dürüstlük kadar temizliğine de dikkat eder. Aşık olmaktan biraz çekinir ama sevdiği zaman gözü dışarıda olmaz sevgisine sadık olur. Sevdiği kişi ile dost olmak ister. Evlilikte ise kibar, düşünceli ve saygılı bir erkek olur. İyi bir koca ve çocuklarına düşkün bir baba olacaktır.

Diğer astroloji yazılarımız için tıklayın.

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir