akrep-burcu-genel-ozellikleri

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep Burcu Genel Özellikleri

akrep-burcu-genel-ozellikleri

Genelde insanlar Akrep burcu insanlarla tanıştıklarında enteresan bir şekilde “Aayy akrep misin sen?” diye bir tepki verirler. İşte bu tepkinin sebeplerini sizlere anlatacağız. Akrep burcu 23 Ekim – 21 Kasım aralığında doğan insanlara verilen burçtur.

Akrep burcu insanları çok gizemli ve sırdaş bir yapıya sahiptir. İşte Akrep burcu insanların olumlu ve olumsuz yönleri;

Akrep Burcu Olumlu Yönleri

Akrep burcu insanları genelde verilen sırlara karşı çok duyarlı olur. Çok iyi sır saklar. Duygularını ön plana çıkartmaz. Çok iyi bir dost olur. Çalışkandır ve asla hedefinden çıkmaz. Seks sembolüdür. Cazibeli ve ateşli bir karakteri vardır. Sezgileri çok güçlüdür, onlardan bir şey saklamak imkansız gibidir. Anlayışlı ve dikkatlidir. Karşısındaki kişiyi çok iyi analiz eder.

Akrep Burcu Olumsuz Yönleri

Akrep burcu insanları çok kinci olur. Daha önce onlara yapılan bir yanlışı unutmaları mümkün değildir. Kıskanç ve alıngandır. Dik kafalıdır. Ben merkezci olmayı çok sever. Laflarını esirgemez, ne söylemesi gerekiyorsa söyler.

Akrep Burcu Genel Özellikleri

  • Yönetici Gezegeni nedir? – Pluto – Mars
  • Hangi Element? – Su
  • Uğurlu Sayıları hangisi? 2 ve 4
  • Hangi Gün – Çarşamba
  • Hangi hayvan – Akrep ve diğer yer altı sürüngenleri
  • Hangi Tarot kartı – Ölüm

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

Akrep burcu kadınları kendilerine güvenen yapısı ve cazibeli görüntüsünden emin tavırları ile ortamda hemen öne çıkar. Azimli, akıllı ve hırslıdır. Hoş bir mizacı ve sempatik tavırları vardır. Her ne kadar sakin ve alçak gönüllü olarak görünse de kibirli ve mağrur bir yapısı vardır.

Tek kelime ile akrep burcu kadını kıskançtır. Kendisinde bulunmayan, erişemediği veya ondan daha iyi olan bir şeyi kıskanabilir. Dostluklarına çok önem verir. Yalan ve yalan arkadaşlıkları hiç sevmez. Yalan söylendiği anladığı anda orayı terk eder. Dürüstlük onun için çok önemlidir.

Akrep burcu kadınları çok dik kafalıdır. Kafasında doğru olarak çizdiği şeyleri kesinlikle değiştirmez. Cesur bir yapısı vardır ve kafasına koyduğu şeyi yapmaya gayret eder. Başarısızlık kabul edilemez bir durumdur. Çok fazla şüphe duyar bu akrep burcu kadınının en olumsuz yönlerindendir. Gördüğü herkesten şüphe duyabilir. Güven konusunda çok hassastır. Kolay kolay kimseye güvenmez. Her ne kadar despot bir görüntü yansıtsa da aslında çok fazla duygusaldır.

Akrep burcu kadını yaşadığı her şeyi kafasına not alır. Kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmaz. İntikam duygusu çok ağır basar. Çevresinde bulunan kötü insanlara asla sessiz kalmaz.

Akrep burcu kadınları cazibesi sayesinde karşı cinsi çok kolay etkiler. İlişki aşamasında saygı ve sevgi en önemli kelimeleridir. Çok kıskançtır. Partnerini çok fazla sahiplenir. Eğer karşısındaki kişi onu mutlu etmek için çaba gösteriyorsa, akrep burcu kadını partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Akrep burcu kadını eğer aşık olduysa o kişiyle ömür boyu birlikte olabilir. Sorumluluklarını çok iyi bilir. Evliliklerde genellikle çocuk istemez. Fakat eğer çocuğu varsa müthiş bir anne olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Akrep burcu erkekleri kararlarına hakim, arzulu ve duyarlı karakteri ile dikkatleri üzerine toplar. Çok hayat dolu ve neşeli görünse bile aslında karamsar bir yapısı vardır. Hayatın zevklerine çok meraklıdır. Alkol ve yemek onlar için önemlidir. Fakat bu listede akrep burcu erkekleri için en önemli olan şey cinselliktir.

Akrep burcu erkeği kimseye kolay kolay güvenmez. Çok şüpheci olur. Maddiyat onlar için çok önemlidir. Eğer maddi anlamda güçlü olurlarsa bu onların güvende olduğunu hissettirir. Eleştirmeyi çok sevdiği gibi eleştirilmekten nefret eder. Açık sözlülüğü sayesinde çok kırıcı olabilir. Güvenilir bir yapıları vardır. Dostları için fedakarlık yapar, dostlarına çok önem verir.

Akrep burcu erkekleri bakışları ile çok şey anlatabilir. Akrep burcu erkekleri karşısındaki kişiye bakışları ile kendini kolayca ifade eder. Çevresindeki insanların karakter ve kişiliklerine dair tüm analizleri yapabilir. Yaptığı analizler genellikle doğru çıkar.

İkili ilişkilerde ise oldukça kıskançtır. Eşini sahiplenir ve eşi ile gurur duymayı hedefler. Evlendiği zaman ise arzulu, ateşli, sadık ve eşinin tüm istediklerini yerine getirmek için çabalayan bir eş olacaktır. Akrep burcu erkekleri çocuklarına da çok düşkün olacağı gibi çok iyi örnek bir baba olacaktır.

Diğer astroloji yazılarımız için tıklayın.

Kadın Kısmı

Kadınlara kendini özel hissettiren kadın Blogu. Kadın, Kadın Sağlık, Cinsellik, Diyet, Güzellik, Makyaj, Moda, Astroloji, Magazin konuları ve daha fazlası.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir